Παράταση στην υποβολή αιτήσεων υποψηφιότητας για τον 5ο κύκλο σπουδών στη Διοίκηση Επιχειρήσεων Φιλοξενίας και Τουρισμού μέχρι τις 16 Σεπτεμβρίου 2022. Για πληροφορίες σχετικά με δικαιολογητικά και την αίτηση πατήστε Προκήρυξη νέου κύκλου ΠΜΣ.
![Αποτελέσματα Α΄ φάσης συνεντεύξεων για τους υποψήφιους/ες του ΠΜΣ Διοίκηση Επιχειρήσεων Φιλοξενίας και Τουρισμού](https://master-in-tourism.hmu.gr/wp-content/uploads/2023/07/LOGO-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΩΝ.png)
Αποτελέσματα Α΄ φάσης συνεντεύξεων για τους υποψήφιους/ες του ΠΜΣ Διοίκηση Επιχειρήσεων Φιλοξενίας και Τουρισμού
Αγαπητοί Υποψήφιοι Αγαπητές Υποψήφιες ολοκληρώθηκε με επιτυχία η πρώτη φάση αξιολόγησης αιτήσεων για το ΠΜΣ Διοίκηση Επιχειρήσεων Φιλοξενίας και Τουρισμού για το ακαδημαϊκό έτος 2024-2025. Στον ακόλουθο πίνακα βλέπετε τα αποτελέσματα της κατάταξης των υποψηφίων όπου...